Lieve allemaal,
Hoe was jullie Pasen. Eerste paasdag kwamen mijn ouders broer en vriendin.. mijn neefje en sammy.. echt super gezellig en leuk mijn broertje en vriend hadden een taart gemaakt die erg lekker was..
We zijn lekker even beneden gaan zitten op ons favoriete stekje,
Tweede paasdag hadden ze hier op de afdeling een paasbrunch gemaakt. Zo en goed eten en lekker eten. Er was zelfs zoveel dat ze het wel over drie verpleeghuizen hadden kunnen verdelen.
Dus die dagen zitten er ook weer op.
Het lijkt nu wel dat het medicijn iets doet ik ben iets sneller uit de kramp maar voor de pijn maakt het niet zoveel uit. En het houd ook geen krampaanval tegen en daar baal ik nog wel het meeste van dat ik toch steeds die controle gewoon kwijt ben.
Verder hebben ze gisteren voor mijn linkerbeen een speciaal been spalk schoen aangemeten en tja ik weer pietje lut met de kleuren stoeien hè. Maar denk dat het toch zwart wordt met paarse vlinders lijkt mij wel stoer staat bij elkaar. Ik heb de schoen nog steeds niet terug wat wel erg balen is omdat de fysio mij nu de driedubbele moeite kost. En ik voor mijn gevoel niet echt ver kom. Maar dat komt wel weer als de schoen helemaal af is denk ik.
Verder bellen ze volgende week weer uit Leiden. Dus dat weet ik niet wat het word. Dat is allemaal weer even afwachten.
Vanmiddag kan ik mij dus gaan vermaken met Oudhollands bingo spelen als ze het spel kunnen vinden haha.
Lieve groetjes Sterremaan
689 x Gelezen / Reageer / bekijk reacties (1) / Geplaatst op: 28-3-2008 10:08:11 |