| Nu is het dan echt officieel Storm is mijn maatje mijn hond. |
 Lieve allemaal,
Ken je van de weken, dat als het op de maandag mis gaat. Dat dan de gehele week in het honderd loopt. Nou liep het bij mij niet eens mis op de maandag. Maar meer op de woensdag.
Ik ben woensdag maar weer eens begonnen met het bellen naar het ziekenhuis. Blijkt er in die vier weken dus niets gebeurd te zijn. Ik kon wel door de grond zakken.
Dus, ik zou die middag terug gebeld worden. Toen had de belasting dienst nog zin, om hun uitspraak te veranderen in”de belastingdienst hoe moeilijk kunnen wij het maken”.
En als klappen de zorgverzekeraar. Joepie. O ja, en dan de gemeente niet vergeten. Helaas pakken ze dus meer dan de helft van mijn geld wat ik nu krijg voor mijn vervoer. Dat is in verband met de bezuinigen. En het ergste is, je kunt niet tegen het geheel in bezwaar gaan.
Nu hadden Storm en ik afgelopen dinsdag demonstraties. Wat Storm allemaal kon. En hierbij kwam ook de Wethouder van de WMO kijken. Dus die maar aan de jas getrokken. Hij zou kijken, wat hij kon doen. Ik hoop dat hij iets kan doen. Want als het zo blijft betekend het een enorme vrijheidsberoving. En volgens de wet mag dit helemaal niet.
Uiteindelijk heb ik vrijdag mijn arts aan de lijn gekregen. Want woensdag belde ze niet terug. Dus donderdag weer gaan bellen. Het is maar goed dat ik gratis bel. Is ze er niet. Dus een belafspraak gemaakt voor vrijdag. En warempel ze belde terug. En ze gaf toe dat er vele fouten zijn gemaakt. En, heeft ze besloten, een spoed afspraak te laten maken in het AMC. We hebben alles nog een keer doorbesproken. Wat het allemaal niet is. En dan blijft er nog maar een ding staan. Ik zelf wil er nu niet aan denken. Misschien vinden ze in het AMC, nog wel andere dingen. Dus ik blijf hopen.
Vrijdag hadden Storm en ik ook besloten om een leuke foto van Storm uit te printen. Een mooie roos te halen. En deze naar de winkel te brengen. Waar wij zo goed geholpen worden.
En waar Storm lekker mag oefenen.
Het was tenslotte de week van de chronisch zieken. En, ik vond dat de winkel een roos verdiende. Dus een leuke tekst erop gezet, over hoe belangrijk ze waren en dan geschreven vanuit Storm zijn ogen. Hij komt heel stoer binnen lopen met die roos in zijn bek. Echt zo schattig en gaf hem op de balie aan de vrouw die erachter stond. Ze waren compleet verbluft.
Zaterdag was het de echte big day. Storm en ik zouden, dan eindelijk onze diploma krijgen. Nu is het dan echt officieel. Ik had wat mensen uitgenodigd. En die kwamen ook allemaal.
Zoals mensen waar ik samen Storm mee uitlaat. En die er op het veld altijd voor mij zijn.
Maar ook vrienden, en mijn ouders. Mijn broer en zus hadden gezegd dat ze niet konden komen.
En, opeens stond mijn zusje voor mijn neus. Het was een bijzonder moment.
Ook had ik gevraagd of de trainster van Storm haar nichtje mee wilde nemen. Omdat, ik vond dat ze erbij hoorde. Omdat ze mijn trainster enorm heeft bijgestaan.
Storm en ik hadden een wind licht gekocht met een vlinder in jutte.
En een kaartje erbij met de tekst “bedankt dat je ons beide het licht terug hebt gegeven, in het leven”.
Mee dan dat is er niet te zeggen. Het is een zin die duizend dingen zegt.
Ze had een hele mooie toespraak, en bijzonder. Dus was wel even in tranen geroerd. Een zin in de toespraak was. Alma leek wel een vlinder met sponzen vleugels, ze zoog letterlijk alle informatie op. En deed er wat mee. Echt een hele mooie toespraak.
En dan is het nu allemaal officieel. Storm is mijn grote maat voor mijn hele leven. En ik in zijn leven.
Lieve groetjes
Sterremaan en Storm.
Dag lief maatje, mag ik even op je leunen.
Mag ik even op je steunen.
Want ik ben even zo moe, verdrietig en heb warmte nodig.
Zie je bent absoluut niet overbodig.
Dag lief maatje mag ik even met je lachen, met je lachen van geluk.
Mijn leven kan echt niet meer stuk.
Dag lief maatje, mag ik je roepen als ik je nodig heb, als ik weer eens iets heb laten vallen, of als de deur open moet.
Ik weet dat jij dat gewoon voor mij doet.
Dag lief maatje kruip je even dicht tegen mij aan.
Ik weet dat wij samen sterker in dit leven kunnen staan.
©Alma
614 x Gelezen / Reageer / bekijk reacties (17) / Geplaatst op: 14-11-2011 10:49:00 |
| Reactie |
Geschreven door candy23  | 29-12-2011 21:42:20 | hallo alma
fijn dat storm bij jou mag blijven en dat jullie het diploma gehaald hebben .
eindelijk een klein licht puntje.
blijf door knokken alma en storm geef de moet niet op
gr nelly | 
|
|
Geschreven door Basje  | 18-11-2011 3:30:47 | Hoi Alma.
Gefeliciteerd dat Storm bij jou mag blijven, echt geweldig!!!
En wat al die andere minder leuke dingen betreft: blijven knokken, maar dat doe je wel, ook al kost het je weer een heleboel energie!
Groetjes en succes, Ine  | 
|
|
Geschreven door merel  | 15-11-2011 16:14:00 | Hoi Alma en Storm,
Fijn maatjes voor het leven.
Bij het lezen van jullie verhaal schoot mijn gemoed vol.
voor jullie samen
Tonny | 
|
|
Geschreven door kaartjedaar  | 15-11-2011 10:18:59 | Van gefeliciteerd Alma en Storm, dat hebben jullie toch maar weer mooi voor elkaar gekregen!!
Hopelijk heeft die wethouder een goed beeld gekregen van je leven en wat je hulp en vervoer voor jou betekend. Ik geloof werkelijk dat die politici daar niets van snappen! Eigenlijk zouden die mensen eens aan den lijve moeten ondervinden wat de gevolgen van hun acties zijn!  | 
|
|
Geschreven door janniehobby  | 14-11-2011 19:17:47 | Alma en Storm
Hartelijk Gefeliciteerd met jullie succes(.Het lijkt wel een huwelijk)
Lief dat jullie het winkelpersoneel zo orgineel hebben verrast.
Mooi ook je windlicht voor de trainster.Maar ja ideeen heb je genoeg.
Hoop dat het deze week een andere week wordt dan vorige week en dat de wethouder van de wmo iets voor je kan doen.
dikke voor allebei groetjes jannie | 
|
|
Geschreven door pedicuurtje  | 14-11-2011 17:08:27 | Alma en Storm gefeliciteerd met jullie behaalde succes, geweldig!!! Janny | 
|
|
Geschreven door fantje1959  | 14-11-2011 16:50:50 |
Alma en Storm met dit geweldige resultaat 

groetjes IRene  | 
|
|
Geschreven door freubeltje  | 14-11-2011 16:07:19 | Lieve Alma,
Van harte gefeliciteerd met je geweldig knappe hulphond! Wat fijn dat het nu allemaal officieel is. Dàt kunnen ze je in ieder geval niet meer afpakken!
Wat leuk dat jij en Storm de winkel (personeel) zo verrast hebben! Dat zal helpen om de gastvrijheid voor hulphonden en blindegeleidehonden nog meer te vergroten.
Balen dat ze in het ziekenhuis zo slordig met afspraken omgaan. Veel succes bij het AMC! Ik zal voor je duimen voor een positieve uitslag!
Groetjes Paula | 
|
|
Geschreven door creaopoe  | 14-11-2011 15:01:22 | gefeliciteerd Alma en Storm voor het behaalde diploma, knap hoor
Hier bij ons is ook iemand met een hulphond en altijd weer kijken de mensen met verbazing toe, wat hij allemaal kan, top
Je gedicht ontrooerde me en toch al niet lekker in mijn velletje, rolden de tranen over mijn wangen naar beneden
Lieve Alma sterkte met alles en bedankt voor het steuntje in mijn rug, Bep | 
|
|
Geschreven door schotje  | 14-11-2011 13:26:40 | Lieve Alma.
Wat heb je een mooi gedicht voor/over Storm gemaakt, echt prachtig.
Ook geweldig dat jullie nu maatjes voor het leven zijn, gefeliciteerd hiermee, jullie hebben er samen hard voor gewerkt.
Wens je verder heel veel sterkte toe.
Liefs, Adeline. | 
|
|
Geschreven door xTeddy  | 14-11-2011 12:04:37 | Wat een week, Alma. Maar fijn dat jullie nu officieel maatjes zijn. Ik wens je veel plezier en geluk toe met Storm.
En je gedicht is erg mooi, erg mooi omschreven, de woorden spreken voor zich.
Ik vind je HJ-naam erg mooi. Mijn dochters heten Luna (maan) en Sterre. ;-)
Groetjes Teddy | 
|
|
Geschreven door florah  | 14-11-2011 11:48:34 | Hallo Alma en Storm,
jullie beiden van harte gefeliciteerd met het behalen van het diploma en dat jullie nu maatjes zijn voor het leven.
Wat prachtig van Storm dat hij die roos aan de winkelmevrouw heeft gegeven, ik kan me zo voorstellen dat ze verbluft waren.
Wat een prachtig gedicht heb je voor Storm geschreven.
voor jullie beiden een bloemetje (alhoewel Storm eigenlijk een kluif verdient.)

groetjes,
Hannie | 
|
|
Geschreven door merlijn1  | 14-11-2011 11:44:51 | gefeliciteerd Alma met deze vriend voor het leven,ik wens jullie alle geluk toe ,en berterschap gewenst,
warme groetjes Ellen  | 
|
|
Geschreven door kablau  | 14-11-2011 11:28:57 | Hoi Alma, wat verschrikkelijk fijn voor jullie dat het nu officieel is ik wens jou en Storm dan ook nog heel veel geluk en warmte toe.
Lieve groetjes
Ans  | 
|
|
Geschreven door Josie  | 14-11-2011 11:17:26 | Hallo Alma, Hoi Storm
Wat hebben jullie een rare week gehad.
Maar wel een met een gouden randje, als het om Storm gaat. dan
SUPER zo,n maatje en natuurlijk heel hartelijk gefeliciteerd met jullie diploma.

Zet ze maar in een vaas julie 2 en geniet ervan.
Ik wens jullie een fijne en goede week samen,
Lieve groet, Ingrid | 
|
|
Geschreven door Endje-Mar  | 14-11-2011 10:58:46 | Hoi Alma,
Gefeliciteerd met dat Storm nu je officiële maatje is !!! Echt super hoor !
En wat heb je er weer een mooi gedicht over gemaakt zeg. De spijker op zijn kop.
Meid, ik wens jou en Storm nog heel veel plezier met elkaar.
Groetjes, Marjan | 
|
|