Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
Ingelogd blijven

Heeft u nog geen eigen profiel?
Gratis aanmelden
Gebruikersnaam of wachtwoord vergeten?

HJSTAR Aanbiedingen
H. Bruinink
Met de HJSTAR pas krijgt u WEGENS GROOT SUCCES nogmaals 10% korting op alle joy mallen zowel oud als de nieuwe mallen dus grijp nu uw kans.

BAMBA Creatief
Met de HJSTAR pas krijgt u in de maand mei een pakje kraft labels bij uw bestelling via de website.

Hobbystunter
Met of zonder de HJSTAR pas krijgt u 20% korting op alle mallen van Nellie Snellen. OP=OP

 

Online HobbymaatjesTeam mededelingenNL DE EN FR DK
CraftTVsudoku 26 mei 2012
Hobbyjournaal 87 verschijnt 25 mei



ProfielHobbymaatjesCreatiesFotoboek (130)ReactiesWeblog (304)Gedichten (2)Dagfoto`s (2)

Weblog van sterremaan
Profiel afbeelding van sterremaan
Bekijk meer weblogs geschreven door sterremaan
Bekijk het profiel van sterremaan

Een week met van alles en nog wat..
Lieve allemaal,

Tja, een week. Wat gaat een week eigenlijk snel. Afgelopen maandag had ik een nieuwjaarsreceptie bij het Rode Kruis. Eerst wilde ik niet gaan. Omdat ik vond dat vrijwilligers mij dan weer moesten halen. Maar nadat de opmerking was gemaakt”Als je niet komt, dan kom ik je op mijn nek halen”.
Heb ik toch maar besloten te gaan. Er waren 138 mensen. Die het woordje staren in hun woordenboek hadden staan.
Sjonge, ja mensen vanaf een bed kun je ook vrijwilliger zijn. Dus gelukkig na een half uur was dat duidelijk. Mijn maatjes waar ik mee werk kwamen zo af en toe even buurten. En sommige mensen hielden mij in de gaten. En brachten mij het eten. Ik lag netjes in een hoek. Vind ik ook prettiger.
Maar al met al was het een gezellige avond.

Dinsdag moest ik er flink van bijtanken. Maar moest ook nog naar de stad. Dus ja dubbel op dingen gedaan. Maar de frisse wind en de natte regen. Maakte het ook aangenaam om lekker naar buiten te gaan. Met een vrolijke lach op mijn gezicht, reed ik door alle chagrijnige mensen.

Woensdag was mijn interieur verzorgster er. Vind en blijf het een geweldige vrouw vinden.
En heb ik die middag heerlijk aan mijn kaartjes kunnen werken. Ook de dag dat ik begon om te schrijven voor BNN. Waar ik nu ook mijn eigen blog heb. En dingen kan bloggen over mijn eigen leven. Anders dan ik blog op mijn eigen site. Het technoteam kwam ook nog. Voor het spoelen van mijn blaas. En dat is geen pretje. Maar wel een belangrijk deel. Om alle bacterie beestjes uit mijn buurt te houden, die het zo gezellig vinden om in mij te wonen. Volgende week heb ik er een onderzoek naar. Zie er als een berg tegen op. Want ik schreef in mijn vorige blog dat ik nog contact zou hebben met mijn uroloog. Ik had afgelopen vrijdag netjes weer een bel afspraak staan. De vorige keer heeft hij mij niet gebeld. En was daarna twee weken met vakantie. Ja, ik voel mij aan mijn lot overgelaten. Gelukkig nam een andere uroloog waar. En die had voor gesteld om te gaan spoelen. Dus nieuwe afspraak was weer gemaakt. Ik nog de opmerking gemaakt. Goh, dan moet hij wel bellen. Nou dat verzeker ik u. Nou niet dus. Kon zelf weer bellen. Na een uur ging weer de telefoon. Was het de assistente, ja dat ik dan en dan maar moest komen. Ik kon geen vragen meer stellen. Heb nog wel een opmerking geplaatst. Maar ook daar deed ze niet veel mee.
Ja, wat moet ik dan. Gewoon maar weer op komen draven. En het daar terplekke met die arts uit praten. Soms, vind het vervelend. Als wij te laat op een afspraak verschijnen, of zelf helemaal niet komen. Dan moet je €70,- betalen. En als artsen hun afspraken niet nakomen. Dan is het we hebben te druk. Tja, goed uitpraten is het beste wat we eraan kunnen doen. Komt ook wel weer goed.

Donderdag ochtend kwam er een vriendin. Was ik blij mee. Want zo kon ik even wat dingen uitspreken. Waar zij wel verstand van heeft. Ik ben altijd blij als ze komt. Een keer per maand. Even je zegje kunnen doen. Maar ook naar haar verhalen luisteren. Het voelt gewoon goed.
Was wel heel erg moe. Ja kan niets anders zeggen dan moe. Heel erg moe.
Waar het door komt geen idee. Misschien teveel aan mijn hoofd. Kan ieder mens wel eens hebben.

Vrijdag was er het Rode kruis activiteit. Ik zelf wilde in eerste instantie niet gaan. Dit omdat ik te moe was. En ik maandag al weg was geweest. Maar op de een of andere manier kon ik het niet verkroppen.
We zouden eigenlijk met de Wii singstar aan de slag gaan. Ja, ik weet het op tv was het verschrikkelijk. Maar ik het echt zing ik echt stukken beter.
Maar bijaankomst bleek dat helaas allemaal niet mogelijk. Dus zijn wij overgegaan op een film kijken. De keuze viel op “save the last dance”. Een waanzinnige film over ja natuurlijk dansen, maar ook over omgang met andere mensen. En het is gewoon een film met een boodschap. De gasten gingen met een blij gezicht weer vrolijk weg.
We hielden het in het voor mij zo mooi maar ook moeilijk plekje. Het verpleeghuis. Maar doordat wij dit doen. Kunnen er andere bewoners van de afdeling waar ik lag. Erbij zijn. En anders helaas niet.
Het is dan mooi om te zien. Hoe blij je mensen kunt maken. Met een fijne groep vrijwilligers.
Vandaar dat mijn blog twee dagen te laat is.

Lieve groetjes Sterremaan


581 x Gelezen / Reageer / bekijk reacties (5) / Geplaatst op: 16-1-2011 11:38:39

Reactie

Reactie
Geschreven door s.pullen 17-1-2011 14:14:42
Hoi Alma,

suc6 met je blog op BNN. Stuur je me z.s.m. de link?
dan kom ik zeker eventje gluren.
Om eerlijk te zijn heb ik de aflevering niet gezien (Glad vergeten). Weet je nog waneer het was? Dan kan ik het op zoeken bij uitzending gemist!

Ik stuur je zo nog even een mailtje!

Groetjes,

Saskia

Geschreven door Josie 16-1-2011 17:11:24
Hallo Alma,
Ik miste je al,.........
Maar je kan ook niet alles tegelijk he??

.Staren.........
Nou, Niks van aantrekken hoor. het gaat erom dat jij het ook leuk hebt.....

Ik wens je veel succes met je uroloog. Pffft wat een figuur.
Pak aan, pak aan , meid, net wat je zegt: "wij te laat, hup € 70,00 en zij te laat, in dit geval niet reageren niets, dat mag zomaar".
Schandalig is dat!!!!

Hou het rustig deze week
Ik ga je BNN blog zoeken....je hoort nog van me,
Fijne week,
Lieve groet, Ingrid



Geschreven door thecala 16-1-2011 13:02:50
Wat een week. Geen wonder dat je moe bent. Maar wel veel mooie dingen ook meegemaakt. Succes met het blaasprobleem.

Geschreven door MiMa 16-1-2011 12:24:21
hai alma

dat was me het weekje wel
maar zie je al gaan, grote smile op je gezicht door de regen, tussen al die chagerijnige mensen in hn grijze kleding weggedoken onder hun muts en paraplu. en jij als ee vrolijke vlinder ertussendorr hihihihi

136 mensen die kunnen staren, dat zijn er wel veel hoor. maar ik weet wel waarom ze keken
ze herkenden je allemaal van tv, en wilden eigenljk een handtekening, maar dat durfden ze niet te vragen

vervelend he, zo`n arts die je niet als mens ziet maar als iemand die al weer komt met hetzelfde probleem waar hij misschen wel geen oplossing voor weet. en dat is niet goed voor zijn ego.fijn dat er toch een vervanger komt die in ieder geval iets probeert. scheld hem de huid maar eens vol. je bent geen ding maar een mens, ook al heb je de pech dat je niet als ieder ander door het leven kunt. wat een knurft is het eigenlijk, zich niet aan afspraken houden, je hebt gelijk als wij dat niet doen moeten we er dik voor betalen.

en ooh nog even dit dat zingen op tv, dat viel best mee hoor. de kids hier vonden het best wel goed.

groetjes en fijne week marja


Andere weblogs geschreven door sterremaan
26-5-2012 Vandaag kennen woont Storm officieel een jaar bij mij.
20-5-2012 ook ik heb meegedaan met dauwtrappen
7-5-2012 Genieten!!
24-3-2012 Even een klein stukje van mijn kant
21-2-2012 mijn 300ste blog
13-2-2012 Soms frustratie
5-2-2012 imperfection is beautiful
29-1-2012 Ik ben er weer een beetje
14-1-2012 En dan gaan we weer een normale week in.
6-1-2012 Ik heb af kunnen tellen naar Gelukkig nieuw jaar en dat weer eens na 5 jaar.
28-12-2011 van 2011 naar 2012
17-12-2011 Wat een verrassing
9-12-2011 Een B soap
3-12-2011 Een week vol wild west verhalen.
26-11-2011 Paarse vlinder zegt gedag.
20-11-2011 We stoppen even met de medicatie pomp afbouwen.
14-11-2011 Nu is het dan echt officieel Storm is mijn maatje mijn hond.
4-11-2011 Wat een geweldige dag!
1-11-2011 Mijn baasje is morgen jarig!!
15-10-2011 Lachen is gezond!!
8-10-2011 Het, was nog niet eens vrijdag de dertiende.
1-10-2011 Genieten!!
25-9-2011 Vakantie verslag.
9-9-2011 opname
29-8-2011 Geslaag!!!
28-8-2011 trouwjurkpassen
20-8-2011 Zo de twee weken weer bij gewerkt
16-8-2011 Even laten weten dat ik er wel ben hoor..
5-8-2011 Een glimlach in je hart
30-7-2011 Graag zou ik elke dag......
22-7-2011 Storm heeft groot nieuws Waf!
15-7-2011 Een mooie week.
8-7-2011 Een week vol verschillende contrasten.
2-7-2011 Resultaat van het Drakenboot festival
25-6-2011 Vandaag drakenbootfestival
17-6-2011 Tja drie dagen.. en wat er allemaal kan gebeuren.
14-6-2011 Dankzij Fokus een fijne tien dagen beleefd.
3-6-2011 Zo hond zo baas....
30-5-2011 Mijn trainingsweek
20-5-2011 Nog een paar nachten en dan het grote avontuur..
17-5-2011 Goed nieuws!!!
16-5-2011 Storm gaat niet door!!
14-5-2011 nog 2 dagen en een nacht en dan Storm in huis
7-5-2011 Storm komt misschien sneller als verwacht
29-4-2011 Een jaar vrijheid, zelfrespect, en een leven!!
22-4-2011 Een snelle week..
15-4-2011 Storm op komst!!!!
8-4-2011 Wat een week
1-4-2011 In de malle molen van het leven
25-3-2011 Zonnetje buiten, zonnetje binnen.
19-3-2011 De griep!!
13-3-2011 Eindelijk na 6 jaar weer eens naar een Hobbybeurs.
4-3-2011 Zo ben je twee keer op de tv
26-2-2011 Helaas de hulphond gaat niet door. Maar wel vele andere dingen beleefd van de week
18-2-2011 Weblog nummer 250.
11-2-2011 Gewoon een mens zijn
6-2-2011 Weer een blog van mijn hand
27-1-2011 Ben weer thuis,
21-1-2011 ziekenhuis.
16-1-2011 Een week met van alles en nog wat..
7-1-2011 De eerste week van 2011
2-1-2011 2010 was mijn jaar., en 2011 word dit ook!!
23-12-2010 Wat een week, ben nu een bnn`er
17-12-2010 Een week met ups en downs.
11-12-2010 Bijzonder
3-12-2010 alweer sinterklaas tijd
26-11-2010 Alleen maar willen vluchten.
22-11-2010 verdrietig
19-11-2010 Weer de week op proberen te pakken.
12-11-2010 Afscheid nemen bestaat wel
5-11-2010 Mijn verjaardag
29-10-2010 Hoe bedoel je gênant
22-10-2010 Drukke maar leuke week, (misschien iet al te slim:) )
15-10-2010 Mijn eerste opname dag
8-10-2010 Mijn nieuwe Mercedes
2-10-2010 "In de bonen"
24-9-2010 Wat ben ik toch een gelukkig mens!!
20-9-2010 dagje dolfinarium.
17-9-2010 weer een lekkere week thuis
12-9-2010 Mijn super toffe vakantie
5-9-2010 Top vakantie!!
27-8-2010 Tijd voor vakantie!!
20-8-2010 Lekker weer een week thuis.
13-8-2010 Ik ben weer thuis
23-7-2010 Een gewone week.
16-7-2010 Brokkenpiloot
9-7-2010 Leuke week,
2-7-2010 Mijn scheepje bijft inderdaad doorvaren maar soms een andere koers.
25-6-2010 Het wel bekende schip waar die strand
18-6-2010 weinig nieuws, een iets mindere week
11-6-2010 intens verdrietig
6-6-2010 stichting ambulance wens vriendschap
5-6-2010 Puc en pip
28-5-2010 schoenedozen als Boom gebruiken
21-5-2010 En dan woon je samen met een hulphond
14-5-2010 Een drukke week maar wel een om trots op te zijn!!
7-5-2010 Ik kan dus toch wel schrijven
30-4-2010 Mjn eerste log vanuit mijn huis.
23-4-2010 Op naar de vrijheid
16-4-2010 Wat kan een rustige week toch onverwacht heel erg druk worden.
9-4-2010 Afscheid nemen bestaat niet, wel afscheid nemen van een periode.
2-4-2010 Jungle
29-3-2010 Hobbymaatje`s dag 28 maart 2010
26-3-2010 De lente zon,
20-3-2010 een geweldige week
12-3-2010 Aan het einde van de week komt alles goed
5-3-2010 Ik ben trots op mezelf.
26-2-2010 Ik ben gelukkig
19-2-2010 En dan is het echt van mij
11-2-2010 *tromgeroffel* en en... Tada de woning is voor mij
8-2-2010 Ik dacht kat in bakkie.
5-2-2010 Toch nog weer hoop
29-1-2010 Nog twee weken en dan uitsluitsel over de Fokus
26-1-2010 Mijn nieuwe woning.
22-1-2010 De tralies brokkelen langzaam af
14-1-2010 Wat een week.
8-1-2010 mijn eerste week in 2010
3-1-2010 In plaats van vrijdag een zondagse log
30-12-2009 Het jaar 2009
24-12-2009 "de volgende keer een rode loper graag"!
18-12-2009 Bijzonder kerstdiner
11-12-2009 Hot news!!
4-12-2009 Je ding doen
29-11-2009 Verassing toch naar de verjaardag van mijn nichtje
27-11-2009 Wat gaan de weken toch snel
20-11-2009 Van dag tot dag
13-11-2009 Serenades onder het raam
6-11-2009 Wat een week
30-10-2009 Een week vol verassingen.
23-10-2009 Wat een week.
16-10-2009 Fantasie
9-10-2009 Een weekje bijtanken
5-10-2009 Mijn beloofde vakantie verslag
25-9-2009 Nog 3 nachten en dan vakantie!!
18-9-2009 Een gewone door de weekse week voor mij
11-9-2009 It wasn`t me
4-9-2009 Weer bij kletesen met Sterremaan
28-8-2009 Oeps "Flits"
21-8-2009 vele downs maar ook ups :)
14-8-2009 Yes dan toch op vakantie, en wat voor vakantie
7-8-2009 Een drukke maar bijzondere week.
31-7-2009 Een vol geplande week
24-7-2009 Leuk nieuws
17-7-2009 Een heerlijke week
10-7-2009 Dromen
3-7-2009 Een geweldige week
26-6-2009 Tja hoe gaan we met mensen om. En hoe ga je daar zelf weer mee om.
19-6-2009 een up en down week.
12-6-2009 Mijn vaste week collum :)
8-6-2009 Nu is het officieel.
5-6-2009 Wat kijk ik uit naar zondag
29-5-2009 doop nichtje komt eraan
22-5-2009 Bruiloft vriendin, belaging vleermuis
15-5-2009 Een leuke week
8-5-2009 Het eten wordt veranderd!!
1-5-2009 Wat een week
24-4-2009 weer een door de weekse week
19-4-2009 Mijn musical Tarzan
17-4-2009 Goede tijden slechte tijden.
10-4-2009 Met drie letters Wow!!
3-4-2009 Let the sun shine,
27-3-2009 Toch gekneust.
20-3-2009 Oeps, Een echt oeps momentje.
13-3-2009 Als je rood wilt krijg je rood.
6-3-2009 Weer een week met sterremaan
27-2-2009 Zeg ober waar is de saus van de bolognaise saus?
20-2-2009 Porseleinen prins
13-2-2009 vriendschappen.
6-2-2009 Een dagje thuis geweest
30-1-2009 Lichtpuntjes
23-1-2009 Een tekkel rage
16-1-2009 Soms lijken dingen anders.
9-1-2009 Een week naar het oud en nieuw
2-1-2009 nieuwjaarsperikelen (lief en leed)
26-12-2008 Mijn kerst (lief en leed)
19-12-2008 Nog een week en dan is het kerst
12-12-2008 De directeur himself (lief en leed)
5-12-2008 De zee (lief en leed)
29-11-2008 Ze is geboren
28-11-2008 Sinterklaas week
21-11-2008 alweer een jaar geleden.(lief en leed)
14-11-2008 Soms zijn wonderen de wereld nog niet uit. (lief en leed)
7-11-2008 Hoe mijn verjaardag was.
31-10-2008 er is er bijna een jarig hoera hoera(lief en leed)
24-10-2008 Toveren (lief en leed)
17-10-2008 herfst
10-10-2008 uitslag ziekenhuis (lief en leed)
3-10-2008 dokters bezoek (lief en leed)
26-9-2008 presentatie (lief en leed)
19-9-2008 de brief van ministerie van volksgezondheid (lief en leed)
12-9-2008 een week van alles en nog wat (lief en leed)
5-9-2008 bijkletsen met sterremaan (lief en leed)
29-8-2008 drukke week (lief en leed)
22-8-2008 weekelijks bijkletsen met sterremaan (lief en leed)
15-8-2008 zomerstorm voorbij.. ( lief en leed )
8-8-2008 Soms zou je willen dat de vakantie afgelopen was
5-8-2008 joehoe jippie blij eindelijk weer interpret:)
1-8-2008 swashen swashen swashen en nog een swashen.
25-7-2008 wel iets duidelijkheid
18-7-2008 wachten wachten wachten en nog eens wachten
11-7-2008 zomergriep.
4-7-2008 doet ie het of doet ie het niet!!
27-6-2008 vakantie verslag
20-6-2008 de gewenning is weer een beetje terug
23-5-2008 artikel 100 van mijn weblog
9-5-2008 weer een weekje verder
2-5-2008 zo een weekje mijn eigen prive,
25-4-2008 weer een week voorbij
18-4-2008 weer een weekje verder.
11-4-2008 het uit willen schreeuwen
4-4-2008 leiden heeft gebeld
28-3-2008 voorbij is het Pasen
21-3-2008 stroperige week
14-3-2008 iets minder goed nieuws
29-2-2008 het heeft even geduurt maar weer ffkes een berichtje met de winsten.. :)
8-2-2008 weer een bewogen week..
1-2-2008 tja hoe was deze week
25-1-2008 weer een verhaal
18-1-2008 En het is weer Vrijdag :)
11-1-2008 weer een week voorbij
4-1-2008 gelukkig nieuwjaar!!
28-12-2007 zo even een teken uit het zonnehuis
11-12-2007 yes jippie heb het internet cafe gevonden :)
9-11-2007 pfff ja hoe ga ik dit nu zeggen
6-11-2007 Mijn bezoek aan Paul de Leeuw
2-11-2007 Er is er een jarig hoera hoera!!
28-10-2007 Nog een paar nachtjes slapen..
25-10-2007 wat mensen voor je kunnen doen
17-10-2007 ik heb belsoten
16-10-2007 ja eindelijk heb ik de verpleegkundige gesproken
13-10-2007 Nu wordt het met gemak echt Lijden
6-10-2007 mijn bezoekje aan leiden of was het nu lijden....
3-10-2007 Morgen weer naar Leiden
1-10-2007 heel erg verdrietig
23-9-2007 weer in Leiden geweest
13-9-2007 voor de mensen die mij al een beetje miste..
27-8-2007 het is bijna zover :)
23-8-2007 Ik heb het gesprek overleefd :)
21-8-2007 Morgen op gesprek in Leiden
13-8-2007 Ben weer terug van mijn vakantie
18-7-2007 Nog een paar nachten....
13-7-2007 Wat Leiden te vertellen had..
10-7-2007 na het nieuws weer even hebben laten bezinken..
7-7-2007 Waar ik stiekum al bang voor was bij de Uroloog..
5-7-2007 morgen naar de uroloog
28-6-2007 soms zou je willen dat je pad een recht liep
22-6-2007 het was even stil rondom mij
11-6-2007 toch maar even vertellen hoe het in leiden is afgelopen...
7-6-2007 Mijn super toffe geweldige mega coole vakantie met de zonnebloem
27-5-2007 bijna zover!
18-5-2007 Weer op Bezoek in Leiden geweest!
10-5-2007 Baclofen Puzzel
3-5-2007 jippi de vakantie gaat door!!!
29-4-2007 Ben weer thuis
22-4-2007 Let the sun shine.....
18-4-2007 Ja en geslaagd!!!
15-4-2007 Heb echt een top avond gehad...
11-4-2007 Potje pokeren met Holleeder...
9-4-2007 zo de paasdagen weer bijna voorbij..
5-4-2007 het is alweer een tijdje geleden
16-3-2007 I`m back in home town,
11-3-2007 Hallo`os allemaal`os...
6-3-2007 jippi een echte gevangenis
27-2-2007 zo het si weer tijd voor een logje
16-2-2007 ben weer even thuis
10-2-2007 zo het was super,
7-2-2007 goed nieuws!
5-2-2007 Zo zijn alweer een week verder..
30-1-2007 nieuws uit Leiden
24-1-2007 zo alweer halve wegen de week
15-1-2007 even een tijdje rustig geweest...
8-1-2007 ken je dat....
2-1-2007 allemaal een super 2007
24-12-2006 Allemaal een hele fijne kerst
15-12-2006 de scan was goed!!
11-12-2006 Maandag
6-12-2006 en allemaal nog in Nederland en niet onderweg naar Spanje?
30-11-2006 sinterklaasinkopen
27-11-2006 Zo weer een nieuwe week...
23-11-2006 toch maar de contrast foto laten maken
20-11-2006 hobbymarkt
18-11-2006 Even geduurt
13-11-2006 he shit,
6-11-2006 Maandag
1-11-2006 nog een nachtje slapen
27-10-2006 hoe nu verder
23-10-2006 ben weer thuis
10-10-2006 na 6 weken wachten...dan is het eindelijk zover.
9-10-2006 Nou ja zeg!
5-10-2006 nog 6 dagen..
2-10-2006 Nog 9 dagen
28-9-2006 Nopg 13 dagen
26-9-2006 tsss pfffff grgrgrgr
25-9-2006 Maandag
22-9-2006 als het even niet gaat... is het zo fijn dat je naar de mooie dingen kunt kijken.
21-9-2006 de bloeduitslagen klopte niet:(
20-9-2006 zo vandaag weer eens een start gemaakt met de kaarten
18-9-2006 zo ziekenhuismiddagje achter de rug
17-9-2006 In een donker woud
16-9-2006 zaterdag
15-9-2006 pffffffff
14-9-2006 Even een kleine Uitleg,
13-9-2006 het warme weer!!!
8-9-2006 de eerste tekst
 Hobby Groothandel Hobbyzine Hobbydols Card Deco De Hobbykrant Webwinkel Beginnen
Server Monitoring