| Reactie |
Geschreven door LindaH  | 15-10-2010 22:37:11 | Veel plezier bij Guus Meeuwis. Als ik weet wanneer het uitgezonden wordt, ga ik zeker kijken.
Groetjes Linda | 
|
|
Geschreven door kablau  | 15-10-2010 20:43:59 | Wat leuk allemaal Alma, jammer dat je het de dag daarna dan moet bekopen, maar die fijne maandag nemen ze je niet meer af .
Alvast heel veel plezier bij Guus zondag en een fijn weekend verder
Grtjs
Ans  | 
|
|
Geschreven door hennie 8  | 15-10-2010 19:27:36 | Wat leuk zeg , wanneer kom je op TV ,????????????????
Jammer dat je het de dag erna altijd moet bekopen . Maar ja je kunt niet alles hebben, he
Wens je heel veel plezier bij Guus Meeuwis, geniet ervan.
Groetjes Hennie  | 
|
|
Geschreven door freubeltje  | 15-10-2010 18:48:20 | Ben superbenieuwd naar de uitzending van het programma straks!
Knap dat je je zo op je gemak voelde voor de camera! Ik zou superzenuwachtig zijn denk ik 
Veel plezier bij Guus Meeuwis zondag!
Groetjes Paula | 
|
|
Geschreven door joened  | 15-10-2010 18:47:46 | eigenlijk ben jij een heel erge bofkontert!
Ik zou wel op de tv willen maar er is geen tv die dingen maakt over mensen die maar heel gewoon zijn hihihi.
Geniet ervan want voor je het weet is hat alemaal weer achter de rug!
wanneer wordt het uitgezonden, want ik wil jou ook wel eens op tv zien haha
hou ons op de hoogte ...zelfs ik vind het spannend duskan ik me bijna voorstellen hoe het voor jou is.
en voor de geraniums is altijd beter dan erachter hoor .
doe Guus de groetjes van me .
liefs Joke, | 
|
|
Geschreven door sonjavdpol  | 15-10-2010 17:10:03 | Wat ben je toch heerlijk positief, houwen zo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Een gezellige dag hoor, zondag !
Gr. Sonja
| 
|
|
Geschreven door laura2712  | 15-10-2010 15:13:36 | Wat een leuke week!!
Wanneer zijn de opnames van het tv programma? Hoe heet het programma eigenlijk?
Wil wel ff gaan kijken
Heel veel plezier bij Guus in Orpheus
Fijn weekend!!
Groetjes Laura | 
|
|
Geschreven door MiMa  | 15-10-2010 14:26:54 | hai alma
dus je reis naar tv beroemdheid is begonnen 
geniet overal lekker van, en wees niet bang het ziet er op tv niet eens zo eng uit als je jezelf ziet 
groetjes marja | 
|
|
Geschreven door Josie  | 15-10-2010 14:01:54 | Hoi Alma,
Te GEK zeg!!
Wat fijn dat je goede gevoelens hebt bij het maken van de programma.
Ik ben heel beniewd hoor!!
Lijkt me een hele ervaring ook.......
Nou meid, geniet er nog even van.
Doe Guus de groetjes 
En..... hou je ons op de hoogte van je avonturen??
Lieve groet, Ingrid | 
|
|
Geschreven door huisheks  | 15-10-2010 13:58:51 | Wat ben je toch een geweldig mens!! 
Liefs brigitta  | 
|
|
Geschreven door kaartjedaar  | 15-10-2010 12:25:03 | Wouw wat gaaf dat je geselecteerd ben voor dat TV programma. Je laat ons toch wel weten wanneer het wordt uitgezonden? Wel naar dat zoiets leuks dan zo moet bekopen met twee dagen lappenmand, gelukkig heb je lieve mensen om je heen die je die dagen bij kunnen staan. Tsja achter de geraniums, dat kan altijd nog hè.
Veel plezier zondag bij Guus Meeuwis. | 
|
|
Geschreven door thecala  | 15-10-2010 12:17:05 | Wat is dat nou eigenlijk voor programma, Alma, en wanneer wordt dat uitgezonden?
Op het eind van jaar of zo?
Spannend, hé, een tv. opname. Ik was dan nog maar zo bij de EO, dat wordt morgen uitgezonden, en ik kom
waarschijnlijk niet eens in beeld, of als schim.
Guus Meeuwis is ook mijn favoriet.
Ik ben nog nooit bij een concert geweest maar het is zo een sympathiek persoon, vind ik zelf, ook zo gewoon gebleven, ondanks
alle succesen.
Het mooiste nummer vind ik nog altijd Geef mij je Angst, en natuurlijk de klapper van het eerste uur, Het is een Nacht.
En "Ik wil jou schouder om op te huilen."omdat dat eigenlijk vergezeld ging van gebarentaal, het refrein, dat vond ik heel bijzonder.
En Kedeng, Denk ik altijd aan als ik een treinreis ga maken.
Maar, we hadden het over jou. Wat een gedoe gaat er aan vooraf, aan zo een televisieopname.
En dan mag je gerust "op"zijn, maar je hebt hele leuke dingen beleefd, en dat ze ze dan toch ook weer op de tv.
Ik ben heel benieuwd naar je schoonheidsbehandeling.
En hou me vooral op de hoogte, wanneer het wordt uitgezonden, dan zal ik zeker aan de buis gekluisterd zitten.
Gaat het om jou alleen, of zijn er nog andere gevallen of personen die op de tv. in dat prgoramma komen?
Wie presenteert het? En welke Omroep? Sorry dat ik zoveel vraag, daar moet je natuurlijk ook weer antwoord op geven, maar ik vind het wel leuk voor jou. En natuurlijk je vrienden en vriendinnen en je ouders, zussen en broers...Toppie, meid.
Veel plezier bij Guus. Was je daar al vaker? | 
|
|