| HJSTAR Aanbiedingen | `t Clowntje Met de HJSTAR pas krijgt u in de maand mei 10% korting op alle karton.
| Almar Creative Iedere week een gratis hotfix patroon
Meld u via onze website aan op onze facebook pagina en ontvang iedere week een gratis hotfix patroon, ook geschikt voor de hobbydots.
| Hobbypret Met de HJSTAR pas krijgt u 5% korting op uw aankopen! Gebruik in de webshop code HJ085 De korting wordt dan direct verrekend. U vindt bij ons het grootste assortiment van Do Crafts!
Nu ook Atbelle Markers!
|
  |
| Een drukke maar bijzondere week. | Lieve Allemaal,
Een drukke, volle week. Maar met heel veel mooie dingen.
Vrijdag rond elf uur werd ik opgehaald voor het ziekenhuis. Ik was warempel op tijd. Is echt een super arts daar in Zwolle. Pomp gevuld. En pomp weer opgehoogd. Krijg dus weer een iets betere dosis binnen. Maar nog niet genoeg. Verdraag het wel goed allemaal. Dus van mij mag hij nog wel verder omhoog. Maar mijn arts wilde dat ik eerst even het telefoontje van Leiden af zou wachten.
Zo geschiet zo gedaan. Het ging eigenlijk al wel mis toen ze de pomp aanprikten. Kreeg een flinke kramp. Dus ambulance personeel erbij geroepen. Een flinke shot gehad. En nog snel even wat dingen besproken. Ik had namelijk zo’n last van mijn linker boven been. Zij kon hier niet zoveel mee. Moest hiermee naar de verpleeghuis arts. Maar dit zag ik totaal niet zitten. Misschien omdat ik diep van binnen wel wist wat er aan de hand was.
Nog half in een kramp weer richting Beekbergen vertrokken.
Zondag had ik een meeting georganiseerd. Met meiden van een bepaald forum waar ik veel op aanwezig ben. We hadden besloten om een soort scraptablets te maken. Er kwamen 5 meiden en een jongeman. Hij was onze ober. Erg handig. Nee was de man van een van de meiden. Maar omdat ze van zover kwamen was het onzin dat hij het hele eind weer terug moest rijden. Ik had beneden een ruimte. Zodat alles niet zo verpleeghuisachtig aan deed. En dat was een goede set. Het viel allemaal erg in de smaak. Aangezien het lokaaltje op een vroeger school lokaaltje leek. Waar je bijv. schilderen of tekenen kreeg of houtbewerking.
Iedereen kwam met verhalen hoe het toen was op hun school. Geweldig om dat allemaal te horen.
Maar iedereen had hele leuke dingen gemaakt,
Maandag flink bijtanken van het hele gebeuren. Want moest heel veel energie hebben voor Woensdag. Want toen waren mijn ouders zoveel jaar getrouwd. Nu staan ze op de camping. In Markelo. En ik wilde ze gaan verassen. Ik wilde graag naar ze toe. En met het hele gezin bij elkaar zijn.
Dus had al een hele poos terug het Rode Kruis gemaild. Of ze mij wilde brengen met bed en al. Omdat de afstand veel te ver weg is voor mij.
Dus zo geschiedde.
Woensdag was het dan zo ver. Mijn ouders wisten van niets. Alleen mijn broertjes en zusjes wisten het. En ook de campingbaas. Zodat deze niet gek op zou kijken. Want het valt natuurlijk wel op zo’n grote bus met zwaailichten erop. Maar goed. Rond een uur vertrokken wij. Bepakt en bezakt. Onderweg de IJssel kunnen bekijken. En genoten van de vrijheid om mij heen. Eenmaal op de camping dan komt het. Kinderen die blijven kijken. Zijn nieuwsgierig. Maar ook de ouders.
Mijn vader kwam net naar voren fietsen. Omdat hij de vuilnis weg wilde brengen. En hij keek. En stond aan de grond genageld. Zou bijna omvallen. Was eigenlijk wel een grappig gezicht.
Eenmaal bij onze plek aangekomen. Stond mijn moeder met open mond te kijken. Ze had haar tranen in haar ogen staan.
Dus uitgeladen. En gevraagd of ze iets door hadden. Ze hadden het wel gehoopt. Ik heb een heerlijke middag gehad. Heb genoten van iedereen om mij heen. Ben nog even de camping over geweest. Maar wat kan er in drie jaar veel veranderen. En tja, als de camping bazin aan mijn vader gaat vragen is dit nu Alma. Dacht ik bij mezelf ben toch niet zoveel veranderd. Kan nog iets zeggen hoor.
Maar kinderen kunnen zo heerlijk en onbezonnen zijn. Kwam een meisje van een jaar of 5 langs fietsen en die riep:”hey mevrouw”Ik:”dag meisje”. Het meisje weer:”bent u doof of zo”. Ik moest verschrikkelijk lachen. Ik denk dat, dat meisje een oma heeft in een rolstoel die ook nog eens doof is of zo.
Dan komt natuurlijk aan zo’n mooie dag een eind. Ik had hier nog meer moeite mee dan verwacht. Maar ik moest wel. Ze hadden mij nu zo in de bus gelegd. Dat ik nog meer kon zien van de weg. En dat was heerlijk. Maar was doodop. Toch onderweg weer ontzettend gelachen. Komen langs een snackbar. Zit een man en een vrouw. En die zitten daar dus te eten. Die man wil net een hap nemen van zijn broodje hamburger. Maar zit meteen heel erg te loeren. Ja, dan kan ik het niet laten hé.
Dus ik ga enthousiast zwaaien. En uit automatisme gaat die man ook zwaaien. En laat zijn broodje zo pardoes vallen. Ik lag helemaal in een deuk. Het broodje lag compleet verspreid over de tafel .
Sorry meneer bij deze wil ik nog wel even mijn excuses maken. Maar ik hoopte dat uw broodje nog smaakte
Donderdag belde de arts mij. Hij had mij woensdag tot drie keer toe proberen te bellen. Maar door een slechte verbinding kon ik geen contact krijgen helaas. Maar nu belde hij terug.
Dus uitgelegd van mijn been. En hoe het hier er aan toe ging allemaal. Hij zei:”als ik dit allemaal zo hoor zou ik zelf ook spontaan in de kramp schieten”. Ik moest hier heel hard om lachten. Maar hij bedoelde het niet grappig. Hij bedoelde meer dat het zo eigenlijk niet langer kon. Maar ja er is helaas nog niet ergens anders plek voor mij.
Nou mijn linker been was toch duidelijk een dystrofie beeld. Oeps, slik, Balen.
Weer een stuk erbij. Door het vele spuiten is dat dus niet helemaal goed. Vandaar dat elke aanraking niet te verdragen is. En eigenlijk diep van binnen wist ik het eigenlijk ook wel. Alleen als je het weer hoort moet je wel even slikken.
Nu heeft hij mijn arts in Zwolle gebeld. Om toch mijn pomp verder op te hogen. En daarnaast gevraagd of ze mij in Zwolle een Ketamine kuur willen geven tegen de pijn.
Dat loopt allemaal nog. Daarna heeft hij mijn verpleeghuis arts gebeld. Om hem op de hoogte te stellen. Met alle literatuur over Ketamine. Dat het geen experimenteel middel is. Dus nu duimen dat het in Zwolle mag. Anders moet ik helemaal naar Delft. En dat is te ver.
Maar dit alles zou ik nog horen. Dus ben heel erg benieuwd hoe alles gaat lopen.
Verder dit weekend niet veel bijzonders. Was een drukke week. Maar wel een week waar ik fijn op terug kan kijken.
Lieve groetjes Sterremaan
Weegschaal,
Op een dag gaan vele dingen mis,
Het een gaat niet goed.
En het andere verkeerd.
Maar ik heb geleerd.
Dat je ook kunt kijken naar
Wat ging goed,
Wat was mooi,.
Wat vier erop.
Als je dan al die dingen tegen elkaar afweegt
Dan zie je dat de bakjes in even wicht
in de lucht zweeft.
©alma

686 x Gelezen / Reageer / bekijk reacties (1) / Geplaatst op: 7-8-2009 10:37:23 |
| Reactie | Geschreven door Bertol  | 7-8-2009 10:56:17 | Hey Alma,
Ik ben weer bij met jouw leuke verhaal en zie het helemaal voor me(snackbar). En wat zullen je ouders blij geweest zijn. Genieten dus voor beide partijen. Ik kan me voorstellen dat het afscheid nemen moeilijk was.
Jammer van je linkerbeen en nu maar hopen dat je in Zwolle behandeld mag worden!
Fijn weekend, liefs Berna | 
|
|
| Andere weblogs geschreven door sterremaan | 26-5-2012 Vandaag kennen woont Storm officieel een jaar bij mij. 20-5-2012 ook ik heb meegedaan met dauwtrappen 7-5-2012 Genieten!! 24-3-2012 Even een klein stukje van mijn kant 21-2-2012 mijn 300ste blog 13-2-2012 Soms frustratie 5-2-2012 imperfection is beautiful 29-1-2012 Ik ben er weer een beetje 14-1-2012 En dan gaan we weer een normale week in. 6-1-2012 Ik heb af kunnen tellen naar Gelukkig nieuw jaar en dat weer eens na 5 jaar. 28-12-2011 van 2011 naar 2012 17-12-2011 Wat een verrassing 9-12-2011 Een B soap 3-12-2011 Een week vol wild west verhalen. 26-11-2011 Paarse vlinder zegt gedag. 20-11-2011 We stoppen even met de medicatie pomp afbouwen. 14-11-2011 Nu is het dan echt officieel Storm is mijn maatje mijn hond. 4-11-2011 Wat een geweldige dag! 1-11-2011 Mijn baasje is morgen jarig!! 15-10-2011 Lachen is gezond!! 8-10-2011 Het, was nog niet eens vrijdag de dertiende. 1-10-2011 Genieten!! 25-9-2011 Vakantie verslag. 9-9-2011 opname 29-8-2011 Geslaag!!! 28-8-2011 trouwjurkpassen 20-8-2011 Zo de twee weken weer bij gewerkt 16-8-2011 Even laten weten dat ik er wel ben hoor.. 5-8-2011 Een glimlach in je hart 30-7-2011 Graag zou ik elke dag...... 22-7-2011 Storm heeft groot nieuws Waf! 15-7-2011 Een mooie week. 8-7-2011 Een week vol verschillende contrasten. 2-7-2011 Resultaat van het Drakenboot festival 25-6-2011 Vandaag drakenbootfestival 17-6-2011 Tja drie dagen.. en wat er allemaal kan gebeuren. 14-6-2011 Dankzij Fokus een fijne tien dagen beleefd. 3-6-2011 Zo hond zo baas.... 30-5-2011 Mijn trainingsweek 20-5-2011 Nog een paar nachten en dan het grote avontuur.. 17-5-2011 Goed nieuws!!! 16-5-2011 Storm gaat niet door!! 14-5-2011 nog 2 dagen en een nacht en dan Storm in huis 7-5-2011 Storm komt misschien sneller als verwacht 29-4-2011 Een jaar vrijheid, zelfrespect, en een leven!! 22-4-2011 Een snelle week.. 15-4-2011 Storm op komst!!!! 8-4-2011 Wat een week 1-4-2011 In de malle molen van het leven 25-3-2011 Zonnetje buiten, zonnetje binnen. 19-3-2011 De griep!! 13-3-2011 Eindelijk na 6 jaar weer eens naar een Hobbybeurs. 4-3-2011 Zo ben je twee keer op de tv 26-2-2011 Helaas de hulphond gaat niet door. Maar wel vele andere dingen beleefd van de week 18-2-2011 Weblog nummer 250. 11-2-2011 Gewoon een mens zijn 6-2-2011 Weer een blog van mijn hand 27-1-2011 Ben weer thuis, 21-1-2011 ziekenhuis. 16-1-2011 Een week met van alles en nog wat.. 7-1-2011 De eerste week van 2011 2-1-2011 2010 was mijn jaar., en 2011 word dit ook!! 23-12-2010 Wat een week, ben nu een bnn`er 17-12-2010 Een week met ups en downs. 11-12-2010 Bijzonder 3-12-2010 alweer sinterklaas tijd 26-11-2010 Alleen maar willen vluchten. 22-11-2010 verdrietig 19-11-2010 Weer de week op proberen te pakken. 12-11-2010 Afscheid nemen bestaat wel 5-11-2010 Mijn verjaardag 29-10-2010 Hoe bedoel je gênant 22-10-2010 Drukke maar leuke week, (misschien iet al te slim:) ) 15-10-2010 Mijn eerste opname dag 8-10-2010 Mijn nieuwe Mercedes 2-10-2010 "In de bonen" 24-9-2010 Wat ben ik toch een gelukkig mens!! 20-9-2010 dagje dolfinarium. 17-9-2010 weer een lekkere week thuis 12-9-2010 Mijn super toffe vakantie 5-9-2010 Top vakantie!! 27-8-2010 Tijd voor vakantie!! 20-8-2010 Lekker weer een week thuis. 13-8-2010 Ik ben weer thuis 23-7-2010 Een gewone week. 16-7-2010 Brokkenpiloot 9-7-2010 Leuke week, 2-7-2010 Mijn scheepje bijft inderdaad doorvaren maar soms een andere koers. 25-6-2010 Het wel bekende schip waar die strand 18-6-2010 weinig nieuws, een iets mindere week 11-6-2010 intens verdrietig 6-6-2010 stichting ambulance wens vriendschap 5-6-2010 Puc en pip 28-5-2010 schoenedozen als Boom gebruiken 21-5-2010 En dan woon je samen met een hulphond 14-5-2010 Een drukke week maar wel een om trots op te zijn!! 7-5-2010 Ik kan dus toch wel schrijven 30-4-2010 Mjn eerste log vanuit mijn huis. 23-4-2010 Op naar de vrijheid 16-4-2010 Wat kan een rustige week toch onverwacht heel erg druk worden. 9-4-2010 Afscheid nemen bestaat niet, wel afscheid nemen van een periode. 2-4-2010 Jungle 29-3-2010 Hobbymaatje`s dag 28 maart 2010 26-3-2010 De lente zon, 20-3-2010 een geweldige week 12-3-2010 Aan het einde van de week komt alles goed 5-3-2010 Ik ben trots op mezelf. 26-2-2010 Ik ben gelukkig 19-2-2010 En dan is het echt van mij 11-2-2010 *tromgeroffel* en en... Tada de woning is voor mij 8-2-2010 Ik dacht kat in bakkie. 5-2-2010 Toch nog weer hoop 29-1-2010 Nog twee weken en dan uitsluitsel over de Fokus 26-1-2010 Mijn nieuwe woning. 22-1-2010 De tralies brokkelen langzaam af 14-1-2010 Wat een week. 8-1-2010 mijn eerste week in 2010 3-1-2010 In plaats van vrijdag een zondagse log 30-12-2009 Het jaar 2009 24-12-2009 "de volgende keer een rode loper graag"! 18-12-2009 Bijzonder kerstdiner 11-12-2009 Hot news!! 4-12-2009 Je ding doen 29-11-2009 Verassing toch naar de verjaardag van mijn nichtje 27-11-2009 Wat gaan de weken toch snel 20-11-2009 Van dag tot dag 13-11-2009 Serenades onder het raam 6-11-2009 Wat een week 30-10-2009 Een week vol verassingen. 23-10-2009 Wat een week. 16-10-2009 Fantasie 9-10-2009 Een weekje bijtanken 5-10-2009 Mijn beloofde vakantie verslag 25-9-2009 Nog 3 nachten en dan vakantie!! 18-9-2009 Een gewone door de weekse week voor mij 11-9-2009 It wasn`t me 4-9-2009 Weer bij kletesen met Sterremaan 28-8-2009 Oeps "Flits" 21-8-2009 vele downs maar ook ups :) 14-8-2009 Yes dan toch op vakantie, en wat voor vakantie 7-8-2009 Een drukke maar bijzondere week. 31-7-2009 Een vol geplande week 24-7-2009 Leuk nieuws 17-7-2009 Een heerlijke week 10-7-2009 Dromen 3-7-2009 Een geweldige week 26-6-2009 Tja hoe gaan we met mensen om. En hoe ga je daar zelf weer mee om. 19-6-2009 een up en down week. 12-6-2009 Mijn vaste week collum :) 8-6-2009 Nu is het officieel. 5-6-2009 Wat kijk ik uit naar zondag 29-5-2009 doop nichtje komt eraan 22-5-2009 Bruiloft vriendin, belaging vleermuis 15-5-2009 Een leuke week 8-5-2009 Het eten wordt veranderd!! 1-5-2009 Wat een week 24-4-2009 weer een door de weekse week 19-4-2009 Mijn musical Tarzan 17-4-2009 Goede tijden slechte tijden. 10-4-2009 Met drie letters Wow!! 3-4-2009 Let the sun shine, 27-3-2009 Toch gekneust. 20-3-2009 Oeps, Een echt oeps momentje. 13-3-2009 Als je rood wilt krijg je rood. 6-3-2009 Weer een week met sterremaan 27-2-2009 Zeg ober waar is de saus van de bolognaise saus? 20-2-2009 Porseleinen prins 13-2-2009 vriendschappen. 6-2-2009 Een dagje thuis geweest 30-1-2009 Lichtpuntjes 23-1-2009 Een tekkel rage 16-1-2009 Soms lijken dingen anders. 9-1-2009 Een week naar het oud en nieuw 2-1-2009 nieuwjaarsperikelen (lief en leed) 26-12-2008 Mijn kerst (lief en leed) 19-12-2008 Nog een week en dan is het kerst 12-12-2008 De directeur himself (lief en leed) 5-12-2008 De zee (lief en leed) 29-11-2008 Ze is geboren 28-11-2008 Sinterklaas week 21-11-2008 alweer een jaar geleden.(lief en leed) 14-11-2008 Soms zijn wonderen de wereld nog niet uit. (lief en leed) 7-11-2008 Hoe mijn verjaardag was. 31-10-2008 er is er bijna een jarig hoera hoera(lief en leed) 24-10-2008 Toveren (lief en leed) 17-10-2008 herfst 10-10-2008 uitslag ziekenhuis (lief en leed) 3-10-2008 dokters bezoek (lief en leed) 26-9-2008 presentatie (lief en leed) 19-9-2008 de brief van ministerie van volksgezondheid (lief en leed) 12-9-2008 een week van alles en nog wat (lief en leed) 5-9-2008 bijkletsen met sterremaan (lief en leed) 29-8-2008 drukke week (lief en leed) 22-8-2008 weekelijks bijkletsen met sterremaan (lief en leed) 15-8-2008 zomerstorm voorbij.. ( lief en leed ) 8-8-2008 Soms zou je willen dat de vakantie afgelopen was 5-8-2008 joehoe jippie blij eindelijk weer interpret:) 1-8-2008 swashen swashen swashen en nog een swashen. 25-7-2008 wel iets duidelijkheid 18-7-2008 wachten wachten wachten en nog eens wachten 11-7-2008 zomergriep. 4-7-2008 doet ie het of doet ie het niet!! 27-6-2008 vakantie verslag 20-6-2008 de gewenning is weer een beetje terug 23-5-2008 artikel 100 van mijn weblog 9-5-2008 weer een weekje verder 2-5-2008 zo een weekje mijn eigen prive, 25-4-2008 weer een week voorbij 18-4-2008 weer een weekje verder. 11-4-2008 het uit willen schreeuwen 4-4-2008 leiden heeft gebeld 28-3-2008 voorbij is het Pasen 21-3-2008 stroperige week 14-3-2008 iets minder goed nieuws 29-2-2008 het heeft even geduurt maar weer ffkes een berichtje met de winsten.. :) 8-2-2008 weer een bewogen week.. 1-2-2008 tja hoe was deze week 25-1-2008 weer een verhaal 18-1-2008 En het is weer Vrijdag :) 11-1-2008 weer een week voorbij 4-1-2008 gelukkig nieuwjaar!! 28-12-2007 zo even een teken uit het zonnehuis 11-12-2007 yes jippie heb het internet cafe gevonden :) 9-11-2007 pfff ja hoe ga ik dit nu zeggen 6-11-2007 Mijn bezoek aan Paul de Leeuw 2-11-2007 Er is er een jarig hoera hoera!! 28-10-2007 Nog een paar nachtjes slapen.. 25-10-2007 wat mensen voor je kunnen doen 17-10-2007 ik heb belsoten 16-10-2007 ja eindelijk heb ik de verpleegkundige gesproken 13-10-2007 Nu wordt het met gemak echt Lijden 6-10-2007 mijn bezoekje aan leiden of was het nu lijden.... 3-10-2007 Morgen weer naar Leiden 1-10-2007 heel erg verdrietig 23-9-2007 weer in Leiden geweest 13-9-2007 voor de mensen die mij al een beetje miste.. 27-8-2007 het is bijna zover :) 23-8-2007 Ik heb het gesprek overleefd :) 21-8-2007 Morgen op gesprek in Leiden 13-8-2007 Ben weer terug van mijn vakantie 18-7-2007 Nog een paar nachten.... 13-7-2007 Wat Leiden te vertellen had.. 10-7-2007 na het nieuws weer even hebben laten bezinken.. 7-7-2007 Waar ik stiekum al bang voor was bij de Uroloog.. 5-7-2007 morgen naar de uroloog 28-6-2007 soms zou je willen dat je pad een recht liep 22-6-2007 het was even stil rondom mij 11-6-2007 toch maar even vertellen hoe het in leiden is afgelopen... 7-6-2007 Mijn super toffe geweldige mega coole vakantie met de zonnebloem 27-5-2007 bijna zover! 18-5-2007 Weer op Bezoek in Leiden geweest! 10-5-2007 Baclofen Puzzel 3-5-2007 jippi de vakantie gaat door!!! 29-4-2007 Ben weer thuis 22-4-2007 Let the sun shine..... 18-4-2007 Ja en geslaagd!!! 15-4-2007 Heb echt een top avond gehad... 11-4-2007 Potje pokeren met Holleeder... 9-4-2007 zo de paasdagen weer bijna voorbij.. 5-4-2007 het is alweer een tijdje geleden 16-3-2007 I`m back in home town, 11-3-2007 Hallo`os allemaal`os... 6-3-2007 jippi een echte gevangenis 27-2-2007 zo het si weer tijd voor een logje 16-2-2007 ben weer even thuis 10-2-2007 zo het was super, 7-2-2007 goed nieuws! 5-2-2007 Zo zijn alweer een week verder.. 30-1-2007 nieuws uit Leiden 24-1-2007 zo alweer halve wegen de week 15-1-2007 even een tijdje rustig geweest... 8-1-2007 ken je dat.... 2-1-2007 allemaal een super 2007 24-12-2006 Allemaal een hele fijne kerst 15-12-2006 de scan was goed!! 11-12-2006 Maandag 6-12-2006 en allemaal nog in Nederland en niet onderweg naar Spanje? 30-11-2006 sinterklaasinkopen 27-11-2006 Zo weer een nieuwe week... 23-11-2006 toch maar de contrast foto laten maken 20-11-2006 hobbymarkt 18-11-2006 Even geduurt 13-11-2006 he shit, 6-11-2006 Maandag 1-11-2006 nog een nachtje slapen 27-10-2006 hoe nu verder 23-10-2006 ben weer thuis 10-10-2006 na 6 weken wachten...dan is het eindelijk zover. 9-10-2006 Nou ja zeg! 5-10-2006 nog 6 dagen.. 2-10-2006 Nog 9 dagen 28-9-2006 Nopg 13 dagen 26-9-2006 tsss pfffff grgrgrgr 25-9-2006 Maandag 22-9-2006 als het even niet gaat... is het zo fijn dat je naar de mooie dingen kunt kijken. 21-9-2006 de bloeduitslagen klopte niet:( 20-9-2006 zo vandaag weer eens een start gemaakt met de kaarten 18-9-2006 zo ziekenhuismiddagje achter de rug 17-9-2006 In een donker woud 16-9-2006 zaterdag 15-9-2006 pffffffff 14-9-2006 Even een kleine Uitleg, 13-9-2006 het warme weer!!! 8-9-2006 de eerste tekst
|
|