Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
Ingelogd blijven

Heeft u nog geen eigen profiel?
Gratis aanmelden
Gebruikersnaam of wachtwoord vergeten?

HJSTAR Aanbiedingen
Het Creatieve Visje – Hobbywinkel - België
Voor het 5-jarig bestaan van de hobbywinkel Het Creatieve Visje krijgt u bij aankoop van minimum 25€ de kans op een korting van 5% tot 20%. Kom een kijkje nemen, de koffie/thee staat klaar.

AnMaCreatief
Met de HJSTAR pas krijgt u in de maand mei een korting van 5% op uw gehele bestelling. Vermeld bij `Opmerkingen` uw HJSTARpas-nummer. De korting wordt verrekend op de definitieve factuur.

Joke`s Hobbyhoekje
Met de HJSTAR pas krijgt u in de maand mei bij iedere bestelling een verrassingspakketje. Bij de Opmerkingen kunt u uw pasnummer vermelden.

 

Online HobbymaatjesTeam mededelingenNL DE EN FR DK
CraftTVsudoku 26 mei 2012
Hobbyjournaal 87 verschijnt 25 mei



ProfielHobbymaatjesCreatiesFotoboek (79)ReactiesWeblog (14)Dagfoto`s (4)

Weblog van muisjoanne
Profiel afbeelding van muisjoanne
Bekijk meer weblogs geschreven door muisjoanne
Bekijk het profiel van muisjoanne

jammer
dat er hobby maatjes er geen begrip voor hebben dat je in scheiding ligt en haast niet op HJ zit vanwege de problemen of ze verwijderen je of gewoon blokkeren je hoofd staat er niet naar
ik begin langzaam mijn hobby weer op te pakken maar heb nog steeds mijn eigen spullen niet omdat ik gewoonweg nog geen eigen stee heb
kan mijn spullen niet eerder ophalen voordat ik een eigen stee heb dus er komt van mij niet veel op HJ want heb gewoonweg niks
alleen een geleende pc en af en toe internet of als ik bij mijn vriend zit die heeft wel internet maar er komt verdomd weinig uit mijn handen Ik vind ht jammer maar ja het zij zo en kan er ook niet veel aan doen
Hopen dat ik snel een eigen stee heb en mijn hobbyspulletjes weer heb


694 x Gelezen / Reageer / bekijk reacties (8) / Geplaatst op: 10-1-2012 0:10:34

Reactie

Reactie
Geschreven door Stamp-lien 12-1-2012 12:50:17
Laat je eigen niet gek maken, meid!
Je bent sterk.. door een keus te maken voor jouw en je dochter....laat je leiden door je eigen gevoel en instinct. Heb vertrouwen het komt goed!
En dat er afhaken... nou, jammer dan dat is hun probleem en niet het jouwe!

Je vertelde in eerdere blog dat het jaar goed was begonnen vanwege dat je eerste staat voor een eigen stee. Nu dan houd je daar mee bezig en probeer niet de hele wereld op je schouders te nemen!!!
Denk nu toch om jezelf!!! Kus

I`ll be there if you need me!!! Just call!!!

Geschreven door muisjoanne 10-1-2012 22:40:32
dank jullie voor de lieve woordjes

Geschreven door sassy 10-1-2012 18:33:00
Nou Joanne,ik blijf gewoon hoor ik weet in wat voor periode je zit en wacht rustig af.Als de tijd er rijp voor is kom je gauw genoeg weer.Sterkte en ik hoop dat je je leven gauw weer op de rails hebt!

Groetjes,Ella.

Geschreven door Chaootje 10-1-2012 13:49:05
Soms werkt dat gewoon zo en dan zijn het geen echte maatjes. Ik haal niet gauw iemand weg zelfs niet als ik 1 jaar niets hoor. Maar goed hoop dat je gauw alles weer op de rit hebt en weer kunt frummelen. Misschien een koffer op wieltjes een idee met de nodige spulletjes erin
Geschreven door MiMa 10-1-2012 9:31:01
maatjes die dat zo gemakkelijk doen zullen dan wel neit echte maatjes zijn.
tja iedereen heeft het druk met zichzelf, en dan is er weinig begrip voor anderen
succes met het vinden van een eigen stee, dan komt de rest vanzelf wel weer

groetjes marja

Geschreven door Anita74 10-1-2012 8:56:59
Veel sterkte en hopelijk heb je weer snel alles op orde.
In je vorige log las ik dat je op country dansen zit. Dat doe ik ook, superleuk en goed voor de ontspanning. Probeer in dat soort dingen je rust te vinden.

Groetjes,
Anita

Geschreven door fantje1959 10-1-2012 5:26:55
idd Bep als je "maatjes" je laten zakken als je het moeilijk hebt kun je daar je vraagtekens bij zetten

heel veel sterkte joanne en hopelijk heb je snel weer een eigen plekje

groetjes IRene

Geschreven door creaopoe 10-1-2012 0:18:37
Ik zou me af vragen of ze wel echte hobbymaatjes zijn, als blokken of verwijderen, nu jij het moeilijk hebt

Sterkte toegewenst, Bep


Andere weblogs geschreven door muisjoanne
10-1-2012 jammer
22-12-2011 goed nieuws
13-4-2011 even niet veel van mijn kant
16-6-2010 weer een hernia
25-5-2010 even een update van mijn moeder
18-5-2010 mams in het ziekenhuis
8-5-2010 En toen waren het er 3
6-2-2010 operatie
15-1-2010 bedankt
11-1-2010 mijn lieve pap overleden
14-12-2009 geen leuke kerst voor ons
18-7-2009 vervolg nieuwe aanwinst Ayasha
13-7-2009 nieuwe aanwinst
25-10-2008 verwijderen??? (leuk)
 Hobby Groothandel Hobbyzine Hobbydols Card Deco De Hobbykrant Webwinkel Beginnen
Monitor Website