| HJSTAR Aanbiedingen | Hobbygalerij creativiteitsartikelen Met de HJSTAR pas krijgt u deze maand GRATIS BLOEMEN + STRIKJE van vilt bij aankoop vanaf € 10,00 HOBBYGALERIJ LEVERT U AL MEER DAN 11.000 FIGUREN. Leverbaar in ruim 20 kleuren zelfklevend of opstrijkbaar. NU OOK VILT-KNOOPJES.
| Erik Peters Met de HJSTAR pas krijgt u 10% korting aan de Hobbykraam! Ma: Heino - Di: Zwolle AA landen - Wo: Zwolle Zuid - Do: Meppel - Vr: Zeewolde / Heerde
| Hobbyshop Mimi Met de HJSTAR pas krijgt u de verzendkosten gratis
1 week lang van 25 april tot 2 mei
|
  |
| nieuwjaar | wens jullie allen een gelukkig maar vooral gezond 2010
hoop alleen dat voor iedereen het nieuwe jaar goed begonnen is althans een stuk beter dan het onze
helaas was oudjaarsavond al niet zo goed
heb altijd voor een meid gezorgt sinds ze 14 maanden was en zie haar ook wel als een dochter van mij en had haar met man en kind uitgenodigd.
helaas hadden ze wat problemen en daarom verliep de avond niet als gepland maar gelukkig is alles wat dat betreft weer goed gekomen
dan is het nieuwe jaar een feit en wel 3 uur ging alles heerlijk totdat de bel gaat en er hard op het raam geklopt word
van schrik spring je op en zegt nog nou die willen ons wel heel graag nieuw jaar wensen
toch helaas het was geen goed nieuws wat ze kwamen brengen
nee ze hadden onze mercedes in de brand gezet nadat hij eerst was leeg geroofd
daar sta je dan en kunt niks doen dan alleen maar afwachten dat de brandweer ter plaatse is
die waren er heel erg snel en goed ook want wat waren wij bang dat die ontploffen zou hij stond immers kort bij een huis
mijn vriend heeft de auto verder nog wat in de gaten gehouden maar ja je hebt er niet veel aan het kwaad is geschied zeg maar
de volgende dag de auto smeurde nog en weer moest de brandweer komen pppffff
nu is de auto weg en ben ik benieuwd hoe het aflopen gaat
dus zo begon mijn nieuw jaar pppff hopelijk zal de rest beter verlopen
veel liefs amanda
656 x Gelezen / Reageer / bekijk reacties (1) / Geplaatst op: 2-1-2010 13:50:04 |
| Reactie | Geschreven door angeliekje  | 2-1-2010 13:58:12 | Nou ik dacht dat ik altijd pech had maar dit is echt een dikke (shit) balen zeg.
Ik hoop dat ze de dader(s) snel te pakken krijgen en dat ze flink mogen boeten. Dit is toch absurd om zomaar een auto van een ander in de fik te steken. Ik wens jullie daarom heel veel sterkte en hoop dat het nieuwe jaar verder wel goed verloopt voor jullie.
Gr. Angelique | 
|
|
|