| HJSTAR Aanbiedingen | Castella Creatief Bij besteding van 5,00 krijgt u een stempel. (niet op afgeprijsde art.) Een volle kaart is 12,50 waard. Deze is niet inwisselbaar voor geld.
| t Allergaartje Met de HJSTAR pas krijgt u oplegvellen Doodey 3 voor 1 euro,
Papicolor blokje stempelpapier nu 2,50
| Kleurenfestijn Met de HJSTAR pas krijgt u bij elke 10,00 1extra klantekaart stempel.
Stempels Marianne Design 15% korting.
10 stickervellen 5,00
Linnen karton 10 voor 1,50
|
  |
| op de wachtlijst | hallo
zoals ik al eens verteld heb ,heb ik toen ik 7 maanden oud was mijn linkeroog verloren.sindsdien heb ik dus een prosthese.
in 2005 zijn ze er achter gekomen dat ze vergeten waren mij op te roepen om een bolletje onderhuids te plaatsen.dit werd in oktober 2005 alsnog geplaats wat heel wat moeilijkheden destijds gaf.uiteindelijk kwam de prothese niet echt meer goed en zelf heb ik daar dsu best moeite mee.juist omdat ik me tot het plaatsen van het bolletje nooit echt eghandicapt gevoeld had.
nu ben ik vandaag weer terug moeten komen bij de oogarts
kreeg ik een vervanger en ik zei haar dta ik de dokter liever zelf had omdat hij me verzocht had terug te zien toen ik met mijn moeder bij hem was voor de staar.ze begreep dat helemaal en zei ook ja maar de dokter komt erbij want hij had al te kennen gegeven dat hij mij persoonlijk ook wilde zien.ik vond het prima.2 keer onderzocht dus en dat is ook niet erg.
uiteindelijk vond hij het ook allemaal niks zoals het er nu uit zag en hij stelde een ooglid correctie voor.dat had hij me toen ook beloofd en hij vind dat we er niet onderuit komen.het bolletje opnieuw plaatsen daar had hij geen zin in omdat het destijds toch wel erg veel problemen had gegeven en ik heb dara ook niet echt zin in natuurlijk.want het was echt verschrikkelijk toen.
maar goed ik sta nu op de wachtlijst.en moet de brief bij de verzekering brengen want tja het zal ook betaald moeten worden.hij voorziet daar geen enkel probleem mee omdat de oorzaak van het probleem een van de weinige uit zonderingen zijn om het te betalen en het niet als cosmethis te zien.
dus ik ben benieuwd hoe lang het gaat duren en wat het eindresultaat zal zijn
veel liefs amanda
852 x Gelezen / Reageer / bekijk reacties (5) / Geplaatst op: 9-7-2008 15:33:08 |
| Reactie | Geschreven door muetefreut  | 9-7-2008 23:26:00 | hoi amanda
ik hoop dat je snel geholpen kan worden heel veel sterkte.
groetjes betty | 
|
| Geschreven door s.pullen  | 9-7-2008 20:57:09 | Hoi Sierra,
Ik heb een tip voor je. Koop wat spliterwten uit de diepvries en leg die dan elk uur op je ogen (met een theedoek/washandje erom heen natuurlijk). Dan wordt het niet al te blauw.
Mijn moeder heeft dat in Februari laten doen, bij zo`n priv้ kliniek in Velp. Daar gaven dit als tip mee..
misschien heb je er wat aan..
Groet,
Saskia Pullen | 
|
| Geschreven door Basje  | 9-7-2008 19:19:42 | Hoi Amanda!
Ik hoop voor je dat door deze operatie de vervelende dingen aan je oog verholpen worden
Succes en nog eventjes geduld! Groetjes, Ine | 
|
| Geschreven door ricky  | 9-7-2008 16:32:03 | veel sterkte en hopelijk moet je niet te lang wachten
groetjes | 
|
|
|