Gebruikersnaam:
Wachtwoord:
Ingelogd blijven

Heeft u nog geen eigen profiel?
Gratis aanmelden
Gebruikersnaam of wachtwoord vergeten?

HJSTAR Aanbiedingen
Hobbygalerij creativiteitsartikelen
Met de HJSTAR pas krijgt u deze maand GRATIS BLOEMEN + STRIKJE van vilt bij aankoop vanaf € 10,00 HOBBYGALERIJ LEVERT U AL MEER DAN 11.000 FIGUREN. Leverbaar in ruim 20 kleuren zelfklevend of opstrijkbaar. NU OOK VILT-KNOOPJES.

Crea Tries Kaarten
Met de HJSTAR pas krijgt u altijd 5% korting op uw complete bestelling, zie website voor meer informatie. Tevens elke maand leuke gratis artikelen extra bij uw bestelling bovenop de korting.

M&H Hobbyshop
Met de HJSTAR pas krijgt u 10 grote knipvellen voor 1 euro / pakjes stickervellen 10 stuks 0,50 cent

 

Online HobbymaatjesTeam mededelingenNL DE EN FR DK
sudokuCraftTV 25 mei 2012
Hobbyjournaal 87 verschijnt 25 mei




De rode draad challenge 104: gebreid enz. ding op je kaart. - Uitdagingen / Wedstrijden



Geschreven door: Huismus  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor Huismus  5-1-2012 18:12:57
Afbeelding van HuismusEn al weer nummer 104! Heb ik echt al zoveel opdrachten bedacht? Kan het me haast niet voorstellen.

De opzet is als volgt: Ik geef iedere donderdagavond (zo rond 18.00/20.00 uur) de maten voor een kaart en de maten en onderdelen die daarvoor moeten worden gebruikt.
Bovendien geef ik dan aan welk onderdeel de "rode draad" is, dat onderdeel is dan het `ding" op je kaart wat dient op te vallen.
Je moet met de maten en onderdelen werken die ik je opgeef, (mag dus niets weglaten) maar mag wel van alles extra toevoegen. Je kunt hiervoor alle technieken gebruiken: van 3D tot vouwtechnieken en watervallen toe!
Met die onderdelen maak je een kaart en plaatst die hier.
Als laatste plaats ikzelf de kaart die ik vooraf heb gemaakt.

----------------------------------------------------------------------------
De verplichte onderdelen: (vierkante kaart) :
De basiskaart 13x13, dan oplegkaart 12,5x 12,5 , scrappapier 12x12 cm.

Kaartkarton: een cirkel die in ieder geval aan alle kanten een halve cm. groter is dan je gefröbelde dingetje en 4 smalle repen van 1 cm over de hele breedte van je kaart.

Scrappapier: idem naar dan aan alle kanten 0,2 cm kleiner.

En natuurlijk een gehaakt , gebreid of gepunnikt dingetje
-----------------------------------------------------------------------------------------------
De Belgische variatie: (rechthoekige kaart)
Kaart 14,8 x 10,5 cm. , oplegkaart 14,3 x 10,0 cm , scrappapier 13,8 x 9,5 cm.

Kaartkarton: een cirkel of ovaal (eigen keuze) die in ieder geval aan alle kanten een halve cm. groter is dan je gefröbelde dingetje en 4 smalle repen van 1 cm over de hele breedte van je kaart.

Scrappapier: idem naar dan aan alle kanten 0,2 cm kleiner.

En natuurlijk een gehaakt , gebreid of gepunnikt dingetje
---------------------------------------------------------------------------------------------
ATC’tjes: Ook die mogen natuurlijk, maar dan moet je zelf wel even de maten aanpassen, want ATC’tjes heb ik helemaal geen verstand van!

Challenge 105: 9 blokjes in de vorm van boter, kaas en eieren. (met dank aan Marianne voor het idee!)
Challenge 106: een mooie, zelfgemaakte scrapbloem.
Geschreven door: agnesw62  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor agnesw62  5-1-2012 19:06:25
Afbeelding van agnesw62leuke kaart doortje en trouwens ook nog bedankt voor je beterschapswensen, t gaat gelukkig al wat beter dus ik hoop deze week weer mee te kunnen doen
Geschreven door: valstar  Bericht voor opstellen voor valstar  5-1-2012 19:06:32
Afbeelding van valstarmooi, doortje!! ben benieuwd naar jullie nieuwe creaties......

gr. renate
Geschreven door: Wiekel  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor Wiekel  5-1-2012 20:39:09
Afbeelding van WiekelHoi Ans en Doortje!!!
Toch maar weer een poging gewaagd!! Een babykaart deze keer!!
Wat een mooie 103 van jou Doortje!!
Gr Wieke
Geschreven door: valstar  Bericht voor opstellen voor valstar  5-1-2012 20:49:24
Afbeelding van valstarwieke, wat ben je snel!! en wat een leuke kaart!!

gr. renate
Geschreven door: wobbes50  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor wobbes50  5-1-2012 21:07:38
Afbeelding van wobbes50Wat een prachtige vintage kaart Doortje Ja Ja.
We zullen ons best weer doen met de nieuwe uitdaging.

Groetjes Willeke Een Roosje
Geschreven door: agnesw62  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor agnesw62  5-1-2012 22:58:00
Afbeelding van agnesw62hier is mijn kaart voor deze rd
de 4 smalle strookjes zitten aan de binnenkant, maar die kan ik morgen pas fotograveren, het is nu te donker
nu wel de foto gemaakt(12,25uur, 6 jan)
Geschreven door: kablau  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor kablau  6-1-2012 12:03:42
Afbeelding van kablauWat een schattige slofjes Wieke, leuke kaart hoor en de kaart van Agnes is ook weer leuk Ja.

Grtjs
Ans Een Roosje
Geschreven door: agnesw62  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor agnesw62  6-1-2012 12:29:48
Afbeelding van agnesw62heb de foto van de binnenkant met de strookjes erbij gezet, hierboven
Geschreven door: Huismus  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor Huismus  6-1-2012 13:02:57
Afbeelding van HuismusWieke en Agnes: ze zijn schitterend! Ja Ja Ja Maar...................... het zal mijn kippigheid wel weer zijn, maar ik kan bij de kaart van Agnes de cirkel of ovaal niet vinden.
Geschreven door: kablau  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor kablau  6-1-2012 13:05:22
Afbeelding van kablauDoortje, ik zie onder de bloemetjes bij Agnes wel een paars cirkeltje zitten hoor.

Is mooi van binnen Agnes Ja.

Grtjs
Ans Een Roosje
Geschreven door: richard  Bericht voor opstellen voor richard  6-1-2012 14:37:34
Afbeelding van richard Wieke en agnes, ze zijn weer prachtig en ook de kaart van Doortje ziet er weer super uit!
Ik heb mijn bijdrage ook af.

Geschreven door: kablau  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor kablau  6-1-2012 15:21:52
Afbeelding van kablau Ja Ja JaLeuke kaart Marianne, enne.........ik ga niet verhuizen hoor .

Grtjs
Ans Een Roosje
Geschreven door: richard  Bericht voor opstellen voor richard  6-1-2012 17:00:48
Afbeelding van richardvraagje, de bedoeling was toch 4 smalle stroken over de breedte van je kaart ?
Ik vind de kaartjes super hoor daar niet van
Geschreven door: valstar  Bericht voor opstellen voor valstar  6-1-2012 17:03:54
Afbeelding van valstarwat een leuke kaarten hebben jullie gemaakt!!

enne, richard, volgens mij ging het om de `lengte` van de stroken, dat die even breed moeten zijn als de kaart. maar ik kan het verkeerd hebben begrepen.........

gr. renate
Geschreven door: richard  Bericht voor opstellen voor richard  6-1-2012 17:07:06
Afbeelding van richardZou kunnen Renate, vandaar mijn vraag
Geschreven door: Huismus  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor Huismus  6-1-2012 17:48:34
Afbeelding van HuismusJa hoor, de stroken moeten dezelfde lengte hebben als de breedte van je kaart. Maar, een vierkante kaart is aan alle zijden even lang of breed, dus daar kunnen ze staand of liggend (of om en om) worden gebruikt.
Marianne en Ans: Ja Ja Ja
Geschreven door: richard  Bericht voor opstellen voor richard  6-1-2012 17:58:22
Afbeelding van richard Ik heb het nu begrepen, dank je wel.
Geschreven door: agnesw62  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor agnesw62  6-1-2012 20:34:11
Afbeelding van agnesw62ans, je hebt gelijk, onder de gehaakte bloemetjes van ca 1,5cm doorsnee, zit een paarse cirkel van 3cm doorsnee
Geschreven door: marjanuis  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor marjanuis  7-1-2012 11:58:28
Afbeelding van marjanuisEerst: schitterende kaarten zijn er al gemaakt! Het is ook een leuke LO Doortje....en ik geloof dat ik iets niet helemaal goed gedaan heb, het is aan jullie, het rondje zit wel onder een gefreubeld dingetje, dat is namelijk de kikker van een stofje....maar dat is niet gehaakt.

Het bloemetje en de bloemblaadjes heb ik gehaakt. Het duurde even want ik had nog nooit blaadjes gehaakt, maar is gelukt! En het eerst bloemetje wat ik haakte was zo groot dat je de blaadjes niet zag , dus vanmorgen maar een kleiner bloemetje gehaakt, en nu past het wel.

Groet, Marja
Geschreven door: wobbes50  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor wobbes50  7-1-2012 12:46:17
Afbeelding van wobbes50Even een vraag Doortje. Mag je de stroken met de lengte van je kaart ook diagonaal op je kaart plakken?
Ja ik weet het, ik hou van dwars zijn
Zo


Groetjes Willeke Een Roosje
Geschreven door: marjanuis  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor marjanuis  7-1-2012 14:47:49
Afbeelding van marjanuisIK vind het leuk hoor Willeke, maar ja, ik ben niet van de jury ...
Geschreven door: wobbes50  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor wobbes50  7-1-2012 14:50:40
Afbeelding van wobbes50Ja ik dacht als de maten kloppen dan maakt het toch niet zoveel uit hoe ze op de kaart komen.
Maar ik wacht het `oordeel` wel af

Groetjes Willeke Een Roosje
Geschreven door: Huismus  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor Huismus  7-1-2012 18:01:33
Afbeelding van HuismusJa hoor Willeke, als ze er maar op zitten! Marja en Willeke: ze zijn Ja Ja Ja
Geschreven door: kakeltje  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor kakeltje  7-1-2012 18:58:29
Afbeelding van kakeltjeHallo, hobbyisten.

Wat staan er al mooie kaarten!.Leuk.

Hier die van mij. Groetjes, Jannie.
Geschreven door: wobbes50  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor wobbes50  7-1-2012 19:09:11
Afbeelding van wobbes50Ok klasse Doortje Ja
Dan ga ik nu nog even voor een Belgje.

Groetjes Willeke Een Roosje
Geschreven door: kablau  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor kablau  7-1-2012 22:22:27
Afbeelding van kablauWowie dames, klasse hoor, hele leuke kaarten gemaakt.
Ik was er vanmiddag ff niet en kan nu dus nog even snel 3 mooie kaarten aan de etalage toe voegen.

Groetjes
Ans Een Roosje
Geschreven door: agnesw62  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor agnesw62  8-1-2012 0:52:41
Afbeelding van agnesw62ik heb er nog 1 gemaakt
Geschreven door: ingridbr  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor ingridbr  8-1-2012 10:01:31
Afbeelding van ingridbrHoi hoi
Deze heb ik voor de rode draad gemaakt.

Groetjes Ingrid
Geschreven door: kablau  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor kablau  8-1-2012 12:22:34
Afbeelding van kablauOok weer twee mooie kaarten Agnes en Ingrid, top hoor Ja.

Grtjs
Ans Een Roosje
Geschreven door: Jeetje-I-Deetje  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor Jeetje-I-Deetje  8-1-2012 12:35:50
Afbeelding van Jeetje-I-DeetjeIk doe ook maar weer eens mee.
Heb een ijsmutsje gebreid


Groetjes, Jackie
Geschreven door: kablau  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor kablau  8-1-2012 15:17:58
Afbeelding van kablauGezellig Jackie en een leuke kaart ervan gemaakt Ja Ja Ja

Grtjs
Ans Een Roosje
Geschreven door: inga  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor inga  8-1-2012 15:23:51
Afbeelding van ingaHai hai wat een boel creatiefs hebben jullie wow

Ik ga dit keer denk ik overslaan En ik kan nix verzinnen en mn haaknaald is spoorloos
groetjes en fijne dag Ingrid Een Roosje
Geschreven door: kablau  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor kablau  8-1-2012 15:59:46
Afbeelding van kablauIngrid, je kunt ook vingerhaken.....een lange sliert vingerhaken en daar b.v. een bloempje van maken.


Grtjs
Ans Een Roosje
Geschreven door: Jeetje-I-Deetje  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor Jeetje-I-Deetje  9-1-2012 16:15:26
Afbeelding van Jeetje-I-DeetjeDoe eens voor, Ans

Hoe maak ik een bloemetje van een gehaakte sliert?

Groetjes, Jackie
Geschreven door: kablau  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor kablau  9-1-2012 16:16:44
Afbeelding van kablauZal er straks 1 gaan haken en maken Jackie, je ziet het wel verschijnen .

Grtjs
Ans Een Roosje
Geschreven door: marjanuis  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor marjanuis  9-1-2012 18:02:10
Afbeelding van marjanuisErg grappig Ans, weer wat geleerd. Groet, Marja
Geschreven door: Jeetje-I-Deetje  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor Jeetje-I-Deetje  9-1-2012 18:27:43
Afbeelding van Jeetje-I-DeetjeDank je wel, Ans
Dat ziet er leuk uit, ik ga het proberen.
Hoe lang was jouw sliert ongeveer?

Groetjes, Jackie
Geschreven door: kablau  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor kablau  9-1-2012 18:35:02
Afbeelding van kablauDank je Marja, is idd alleen grappig, echt je van het is het niet, maar bij gebrek aan haaknaald eventueel wel te doen.

Oepssssssssss, als ik had gedacht dat je dit zou vragen Jackie, zou ik het opgemeten hebben, maar ik heb zomaar even snel een sliertje gehaakt, toen begonnen met het eerste "blaadje" en zo verder tot ik aan het laatste stukje was, dat moest een stukje korter en toen het laatste "blaadje" vast gezet, dus echt geen flauw idee van de lengte.

Grtjs
Ans Een Roosje
Geschreven door: Wiekel  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor Wiekel  9-1-2012 21:32:48
Afbeelding van WiekelHallo Ans en Doortje!!!
Leuke opdracht, en mijn logè vertrokken dus toch nog even gefrobelt,
gr Wieke
Geschreven door: kablau  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor kablau  9-1-2012 22:02:39
Afbeelding van kablauWow, leuke kaarten Wieke, schattige paddenstoeltjes, mag ik ze na (m)haken van je??

Grtjs
Ans Een Roosje
Geschreven door: agnesw62  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor agnesw62  9-1-2012 22:04:40
Afbeelding van agnesw62wat een ontzettend leuke kaarten wieke, vooral dat uiltje Ja Ja Ja
Geschreven door: wobbes50  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor wobbes50  10-1-2012 13:04:30
Afbeelding van wobbes50Inderdaad Wieke enige kaarten en gehaakte freubels, hoe krijg je het voor elkaar.
Ik heb nog even een Belgje gemaakt met een breiseltje nog op de `pennen`.
Ik heb geen idee of het gebreide of gehaakte ding iets voor moet stellen maar dit is/was een begin van een barbiesjaal
Aangezien het voor geen meter breit met cocktailprikkers ben ik er na vijf ribbels breien mee opgehouden.
Ik hoop dat het zo ook mag


Groetjes Willeke Een Roosje
Geschreven door: bvenema  Bericht voor opstellen voor bvenema  10-1-2012 13:24:14
Afbeelding van bvenemaZo ik ben ook aan de slag gegaan. Had in eerste instantie al een kaart klaar, maar toen las ik dat de stroken de breedte van de kaart moesten zijn. Ik had ze diagonaal opgezet. Zet toch beide kaarten erop en dan hoor ik wel of het goed gekeurd wordt!


Groet Betsy

Geschreven door: kablau  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor kablau  10-1-2012 14:00:11
Afbeelding van kablauSchattig kaartje Willeke, maar ik brei altijd gewoon op dune naalden en zet het later over op de cocktailprikkers, gaat echt wel iets makkelijker lijkt me.

Jou kaarten zijn ook mooi geworden BetsyJa, ik zet ze er alle twee op als er 1 niet goed is horen we het wel van Doortje.

Grtjs
Ans Een Roosje
Geschreven door: Huismus  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor Huismus  10-1-2012 14:21:32
Afbeelding van HuismusIk vind ze prima hoor, en zo mooi allemaal! Ja Ja Ja
Je bent me een slag voor Wieke, het uiltje zit namelijk ook op mijn kaart.
Geschreven door: wobbes50  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor wobbes50  10-1-2012 14:47:03
Afbeelding van wobbes50Bedankt Ans En ik heb wel ergens dunne breinaalden maar ik weet niet meer waar, zodoende probeerde ik het gewoon met de prikkers, wat dus niet zo`n succes bleek te zijn. Maar ik begrijp dat hij goedgekeurd is dus laten we het maar zo

Mooie kaarten Betsy. En het mocht allebei van Doortje zowel horizontaal, verticaal als diagonaal als het maar de lengte van de kaart heeft

Groet Willeke Een Roosje
Geschreven door: marjanuis  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor marjanuis  10-1-2012 17:32:37
Afbeelding van marjanuisWat een bjoeties staan er zeg! En ik kon ook mijn breinaalden zo gauw niet vinden, de dunne dan. Wilde het ondergoed van de Kerstman breien...en dat lukt niet zonder breinaalden. Dus maar een Kerstman hoofd gehaakt, haaknaalden weet ik altijd precies te vinden, ben altijd wel met een beestje bezig...(haken dan). Ik kon het niet laten om een Kerstballetje aan de Kerstmuts te hangen van de Kerstman. Het bloemetje heb ik gemaakt van nylon met wire.

Groet, Marja
Geschreven door: wobbes50  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor wobbes50  10-1-2012 18:25:14
Afbeelding van wobbes50Hoi Marja.

Leuk gedaan met dat kerstmanhoofdje. Ben je al weer bezig voor kerst van dit jaar?
Ik ben nu eindelijk van mijn kerstkaartenmaakmanie (woow wat een woord ) af.
Ik wil nu weer gewone kaarten maken.

Groetjes Willeke Een Roosje
Geschreven door: marjanuis  Dit lid is HJSTAR Bericht voor opstellen voor marjanuis  10-1-2012 18:45:33
Afbeelding van marjanuisJa Willeke, ik wil ook gewone kaarten maken, maar ik maak het hele jaar door Kerstkaarten. Als ik er 1 per week maak kom ik er nog 10 tekort vandaar....en had zin in breien/haken. De kaarten voor de jarigen in februari heb ik allemaal al klaar, daarom wijk ik dan uit naar de Kerstkaarten.

Groet, Marja

Dit forum onderwerp is gesloten


In dit forum kunt u geen berichten meer schrijven

Dit forum bevat meer pagina`s


Naar boven - Ga naar pagina 1, 2,


Vorige


Onderwerpen

 Hobby Groothandel Hobbyzine Hobbydols Card Deco De Hobbykrant Webwinkel Beginnen
Seo Software